Web riešenia

Kontaktný formulár

dveBe, s.r.o.

Na záhrade 1991 / 2C
911 05 Trenčín
Slovenská republika0905 710 877WEB STRÁNKY

WEB STRÁNKY

Naše štúdio poskytuje komplexné služby v oblasti tvorby www stránok a webdesignu. Snažíme sa tvoriť web stránky s ohľadom na návštevníka webu tak, aby sa čo najrýchlejšie orientoval a najľahšie našiel požadované informácie. Moderná grafika a kvalitný obsah sú základným predpokladom každej úspešenej web stránky.


E-SHOP

E-SHOP

Nakupovanie cez internet je stále populárnejšie a obrat elektronického obchodovania neustále rastie. Úspešný e-shop vyžaduje okrem kvalitného technického riešnia tiež podrobnú analýzu a prepracovaný internetový marketing. Radi Vám v tomto smere pomôžeme.


ELEARN

ELEARN

Elearning je moderný prostriedok na vzdelávanie a poskytovanie informácii, ktorý v súčasnosti zaznamenáva obrovský rozmach.
Ponúkame Vám Elearningové riešenie prispôsobené Vašim požiadavkam (neobmedzené množstvo výukových materiálov, testov, rozdelenie užívateľov do skupín, hodnotenie a pod.)

Kontaktujte nás a radi Vám predstavíme možnosti pre elearningové vzdelávanie vo Vašej spoločnosti.

SEO

SEO

V súčasnosti je optimalizácia pre vyhľadávače (SEO - search engine optimization) nutnosťou každého úspešného webového projektu. Jedná sa o súhrn technológií úpravy webových stránok za účelov zvýšenia návštevnosti a úspešnosti webovej stránky.
Prevažná väčšina návštevníkov stránok hľadá produtky či služby práve cez uvedené vyhľadávače, a zväčša neprechádzajú viac ako prvé 1-2 stránky výsledkov z vyhľadávania.

NET REKLAMA

NET REKLAMA, MARKETING

V súčasnosti je takmer nemožné byť na internete úspešný bez reklamy. Tá môže mať rôzne formy - odkazy, banery, reklamné články alebo využitie sociálnych sietí. Pomôžeme Vám nájsť najvhodnejší typ marketingu na internete pre propagovanie Vašich produktov či služieb.


AKTUALIZÁCIA A SERVIS

AKTUALIZÁCIA A SERVIS

Ponúkame Vám pravidelnú i sporadickú aktualizáciu Vašej web prezentácie. V prípade potreby doplníme web o nové funkcie, zabezpečíme servis a doladíme jednotlivé prvky tak, aby boli neustále v súlade s najnovšími trendami a požiadavkami.