Web riešenia

WEB riešenia na mieru

Ponúkame vám služby šité na mieru vašim požiadavkam. Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam Vám vieme poradiť s výberom toho najvhodnejšieho riešnia.

Web stránky

Naše štúdio poskytuje komplexné služby v oblasti tvorby www stránok a webdesignu. Snažíme sa tvoriť web stránky s ohľadom na návštevníka webu tak, aby sa čo najrýchlejšie orientoval a najľahšie našiel požadované informácie. Moderná grafika a kvalitný obsah sú základným predpokladom každej úspešenej web stránky.

E-SHOP

Nakupovanie cez internet je stále populárnejšie a obrat elektronického obchodovania neustále rastie. Úspešný e-shop vyžaduje okrem kvalitného technického riešnia tiež podrobnú analýzu a prepracovaný internetový marketing. Radi Vám v tomto smere pomôžeme.

SEO

V súčasnosti je optimalizácia pre vyhľadávače (SEO - search engine optimization) nutnosťou každého úspešného webového projektu. Jedná sa o súhrn technológií úpravy webových stránok za účelov zvýšenia návštevnosti a úspešnosti webovej stránky. Prevažná väčšina návštevníkov stránok hľadá produkty či služby práve cez uvedené vyhľadávače, a zväčša neprechádzajú viac ako prvé 1-4 stránky výsledkov z vyhľadávania.

NET REKLAMA, MARKETING

V súčasnosti je takmer nemožné byť na internete úspešný bez reklamy. Tá môže mať rôzne formy - odkazy, banery, reklamné články alebo využitie sociálnych sietí. Pomôžeme Vám nájsť najvhodnejší typ marketingu na internete pre propagovanie Vašich produktov či služieb. Vhodn

AKTUALIZÁCIA A SERVIS

Ponúkame Vám pravidelnú i sporadickú aktualizáciu Vašej web prezentácie. V prípade potreby doplníme web o nové funkcie, zabezpečíme servis a doladíme jednotlivé prvky tak, aby boli neustále v súlade s najnovšími trendami a požiadavkami.

Predpoklady úspešnej a prístupnej web stránky

Veľký dôraz kladieme na použiteľnosť stránok a ich rýchle a jednoduché ovládanie. Návštevník musí nájsť požadované informácie ľahko a najmä rýchlo. Dôležitou časťou je i grafika a dizajn webu – snažíme sa tvoriť atraktívne prezentácie s ohľadom na aktuálne technológie a postupy.

Intutívne ovládanie
Prehľadný a jasný obsah
Moderné technológie
Pravidelné aktualizácie